Top Kniga на 8-му HR Event

 

Настав прекрасний зимовий період – час Новорічних та Різдвяних свят. Шикарна можливість не лише провести час з рідними та близькими, але й приділити час собі.

Сходити в кіно чи театр, на концерт, масаж, або ж почитати класну книжку.

Але за останні кілька років було презентовано стільки новинок, що просто очі розбігаються. Що ж обрати, щоб було цікаво, зрозуміло та професійно написано?

Поспілкувавшись з колегами, партнерами та друзями ми обрали для вас ТОП-7 книжок, які варті уваги та часу. Отож, запасайтесь смачним чаєм, мандаринками та плєдом і гайда в книжкову подорож!

 

1. Джеф Смарт та Ренді Стріт «Хто. Вирішить вашу проблему №1»

Найм «не свого» працівника на роботу обходиться компанії в суму, яка в 15 разів перевищує розмір його заробітної плати. Щоб мінімізувати це, автори пропонують просту та зрозумілу стратегію найму працівників. Вона складається з 4 кроків:

  • Складення листка-оцінювання (визначаємось, чого ми чекаємо на працівника на даній посаді).
  • Пошук (де брати людей).
  • Відбір кращих (4 інтерв’ю).
  • Угода (як вмовити кращого працівника перейти до вас в компанію).

Що круто. В книзі мінімум абстрактних розсусулювань. Висновки основані на проведених інтерв’ю з 20 мільярдерами, 30 ТОП менеджерами великих компаній, керівниками некомерційних організацій тощо. Всього 13 тис годин проведених інтерв’ю. Впевнені, байдужими книга не залишить!

 

2. Джефрі Лайкер та Майкл Хосеус. «Корпоративна культура Toyota: уроки для інших компаній»

Виробництво. Складна, але, водночас, дуже цікава сфера. Як можна його перебудувати, змінивши відношення працівників до нього. І виробництво Toyota – яскравий приклад того, що, власне, це ж виробництва – то ­­­­не технічна штука. В основі успіху Toyota – корпоративна культура, яка перетворює кожного працівника на перфекціоніста. Рекомендуємо прочитати і спробувати застосувати даний підхід в своїй компанії.

 

3. Дейв Ульріх та Уейн Брокбенк. «HR в боротьбі за конкурентну перевагу»

Книга допоможе зрозуміти стратегічну функцію HR-відділу, якщо ви все ж ще досі не прониклись ідеєю, що кадри вирішують все. Сучасний HR не лише наймає та працює з персоналом. Однак і створює справжню додану вартість компанії. Основа книги – реальні кейси та підходи до управління ресурсами. А PR книга допоможе навчитись цінувати HR-відділ   😀

 

 

4. «Рідкісна знахідка: як помітити талант раніше за всіх»

– Джордж Андерс.

Що важливіше, намагатись зрозуміти, наскільки класним є кандидат. Або все ж визначити потенціал людини. Автор вважає, що важливіше все ж останнє. Справа в тому, що коли мова заходить про пошук дійсно перспективних людей, традиційні способу оцінки часто не дуже працюють. І не всіх можна оцінити, використовуючи однакові, стандартні набори інструментів. Для того, щоб оцінити потенціал, Андерс приводить приклади з різних індустрій. Наприклад, Facebook запустив сторінку з головоломками, де програмісти мали пропонувати свої рішення. При цьому, відмовившись від традиційних способів відбору працівників.

Виділіть час і все ж прочитайте книгу. Знайдете для себе власний набір інструментів або прописані ідеї наштовхнуть на власні новації.

 

5. «Покоління Z на роботі»

Девід Стілман та Іона Стілман.

Як же зрозуміти це дивне покоління Z та знайти з ним спільну мову? Думається нам, ви не раз задавались цим питанням. Яка їх мотивація, погляди на кар’єру та успіх. Відповіді знайдете в книзі.

До речі, по прогнозам, до 2020 року кількість людей цього покоління складе близько 40% від загальної чисельності населення. Тож ігнорувати їх, це все одно, що заперечувати існування такого гіганта як Китай. В книзі представленні 44 питань про покоління Z та 7 особливостей цієї категорії людей.

P.S. А з того, що ми ще чули при відборі покоління Z, роботодавці також відходять від стандартних методів. Навіть IQ текст вважається вже пережитком минулого. Актуальним, наприклад, стає тест – curiosity profile.

 

6. «Слухати не можна наказувати»

 Едгар Шейн

Все ж як би ми не крутили, друга складова успішної та здорової компанії (після людей) – комунікація. Однак, в погоні за швидкістю та ефективністю ми часто просто вказуємо що робити, особливо людям, що нам підпорядковуються. Не цікавлячись їх думкою. Але якщо ви хочете створити гнучку компанія, в якій постійно народжуються нові ідеї – варто задуматись про таку поведінку.

Автор пропонує новий підхід – задавати питання співрозмовнику, щоб показати вашу зацікавленість та повагу. Так створюється фундамент для довіри. Адже просто тикаючи на існуючі завдання ви навряд виховаєте лідерів, а от бар’єр довіри в команді – побудуєте запросто. Ну і, крім того, навчитесь слухати людей. А вони можуть багато що розказати і порекомендувати. Повірте. Варто запитати. Та й ви як керівник станете менш злими. Адже зникне от те неприємне відчуття, що ви все тягнете на своїх плечах, а світ проти вас або той же світ постійно намагається ставити палки в колеса. Відкрийтесь колегам і побачите, наскільки вони класні та різнобарвні.

 

7. Ну і на завершення, Майк Вікінг. «Hygge. Секрет данського щастя»

Хороший HR – щасливий HR. Дуже атмосферна та затишна книга. Особливо, рекомендуємо до прочитання всім трудоголікам – як пігулку від вигорання)

Ну і, звичайно, нагадування, що життя не на 100% складається з роботи.

Тож бажаємо веселих свят, щирих зустрічей та класних книжок, що наштовхнуть на цікаві думки і допомагають знайти нові ідеї. А рух – це життя. Тож не стійте на місті та до  нових зустрічей в 2019)