Корпоративні подарунки давно стали гарною традицією у різних організаціях і компаніях, оскільки, таким чином, компанії мають змогу показати своїм співробітникам їх значимість для компанії та її подальшого розвитку.  Подарунок – це унікальний спосіб порадувати людину, проявити свою турботу і повагу до неї. Саме тому презенти для співробітників і працівників компанії повинні підбиратися ретельно та відповідально.

 

Не є ні для кого секретом те, що тягар підбору та вибору подарунків для колег і працівників падає на плечі менеджерів з персоналу, більшість з яких залишились ще у тому часі, коли не було такого різноманіття подарунків, а ментальність і потреби людей категорично відрізняються від стану речей, які існують у наш час.

 

Отже, співробітники замість мотивації та гарного настрою від отриманих презентів, мають нагоду задовольнятися нудними та бальними подарунками у вигляді різних чашок, наборів з посудом, портфеля, різноманітної біжутерії, та інших предметів та речей із розділу «совкових презентів».

 

Сьогодні, люди цікавляться зовсім іншими напрямками розвитку, іншими ідеями та поглядами, тому і подарунки повинні відповідати їх переконаннями та інтересам. Ви можете задати цілком адекватне питання: як можна за короткий термін знайти подарунки, які заслуговують на увагу, великій кількості людей, якщо Ви навіть не знаєте їх вподобань та побажань? Отримати відповідь на це питання Ви зможете у нашій статті!

 

Тенденція розвитку подарункової індустрії у країнах Європи

 

Прикладом та еталоном для нашої країни в плані дарування подарунків є Європа.

Компанії в країнах Європи вже давно відмовились від нецікавих та неоригінальних подарунків, перейшовши на новий стандарт – підбір презентів на основі особливостей та інтересів співробітників. Статистика європейської практики вказує на те, що найпопулярнішими видами подарунків являються гроші та матеріальні бонуси, подорожі і відпустки за рахунок компанії, а також різноманітна комп’ютерна техніка, смартфони та інші гаджети. При цьому, прогресивним способом дарування таких подарунків стало вручення подарункових сертифікатів, за допомогою яких презент стає більш офіційним. Такий підхід забезпечив високий ріст мотивації у працівників і допоміг компаніям отримати лояльність до неї.

Таким чином, люди стали практично частиною великого колективу і продовжують працювати в таких компаніях протягом багатьох років, що забезпечує стабільне зростання та розвиток організації.

 

Бонуси та подарунки співробітникам в компаніях

 

Опитування співробітників і працівників передових компаній і організацій продемонстрували, що більш ніж 75% потенційний кандидатів на працевлаштування при прийнятті рішення про вибір місця роботи та сфери діяльності брали до уваги такі показники, як заробітна плата та бонуси. Невід’ємною частиною такого критерію як бонуси, являються подарунки, які надаються за рахунок компанії з нагоди свят і важливих для організації заходів.

На жаль, тільки 25-30% усіх працівників задоволені тими подарунками, які були отримані від компанії. Відповідно, бажання у подальшому отримувати презенти від представників фірми або організації суттєво знижується, що призводить до нестабільної ситуації у кадровій політиці, а також пошуку більш вигідних умов оплати праці.

Тому, дуже важливо правильно і чітко усвідомлювати потреби та побажання своїх співробітників, відслідковувати їх кар’єрний і життєвий шлях, щоби у потрібний момент використати цю інформацію для того, щоб вибрати дійсно корисний та цінний подарунок, здатний здивувати і порадувати співробітника.

Особливу увагу слід приділяти роботі менеджерів з персоналу, проводити навчальні курси і лекції з комунікації та управління персоналом, що допоможе їм підвищити рівень свого професіоналізму і з більшою ймовірністю визначити інтереси, бажання і вподобання персоналу.

 

ІТ-компанії як зразок переходу на європейські стандарти дарування подарунків

 

ІТ-компанії – одні із тих організацій, за розвитком яких дуже важко встежити, оскільки зміни у структурі, напрямку діяльності і принципах роботи відбуваються майже щодня. Не дивно, що галузь, котра так швидко розвивається, майже одразу перейняла кращі традиції і тенденції у інших компаній, вдало імплементувала їх в свої моделі управління, а також створила власні системи і програми підвищення мотивації, єдності і результативності співробітників.

Не обійшлись вони і без вдосконалення системи дарування подарунків, видозміна котрої допомогла заново вселити в персонал бажання отримувати від компанії чергові презенти в якості бонусів, заохочення або з нагоди якого-небудь свята.

При цьому, фірми відійшли від старих традицій, відмовившись від банальних корпоративних сувенірів та інших непотрібних дрібничок, офісних приладь та застарілих видів подарунків.

 

Сьогодні компанії використовують такий унікальний і універсальний варіант, як подарунковий сертифікат, за допомогою якого Ви надаєте можливість одержувачу самостійно вибрати собі презент, відповідно до своїх потреб. Система виглядає максимально простою та прозорою, без будь-яких каверзів. Єдине, що необхідно зробити менеджеру, це визначити принципи отримання бонусів і розмір цього бонусу.

 

Як не дивно, але в Україні, за інформацією недавнього опитування порталом DOU, більш ніж 75% співробітників ІТ-компаній вказали бонуси як один із найважливіших критеріїв мотивації. При цьому, 20% не задоволені тим, що отримують в якості подарунків та «фічей».

 

Універсальний подарунок на всі випадки життя – мультибрендовий подарунковий сертифікат ONECARD

 

Отже, Ви бажаєте отримати максимально просте та ефективне рішення, котре задовольнить Вас і Ваших співробітників, при цьому буде раціональним в контексті бюджету?

 

Компанія ONECARD пропонує скористатися унікальною можливістю догодити будь-якому співробітнику, подарувавши в якості презенту мультибрендовий подарунковий сертифікат ONECARD.

 

Його головною і суттєвою перевагою є універсальність і можливість фактично безмежного вибору. Такий подарунок буде до вподоби абсолютно всім без винятків. Оскільки сертифікат враховує майже всі потреби, які можуть виникнути у людини. Завдяки подарунковому сертифікату менеджерам не потрібно витрачати багато часу на пошук презентів, який вони могли використати на управління персоналом і вирішення інших важливих для організації завдань.

Подарувавши сертифікат, Ви надаєте можливість співробітнику самостійно вибирати собі подарунок, ґрунтуючись на тому, що йому необхідно на даний момент.

 

Компанія ONECARD співпрацює з більш ніж 40 торговими мережами по всій території України, потому використати свій подарунок співробітники зможуть майже в будь-якій точці країни і більш ніж в 3000 магазинів.

 

Власники сертифікатів зможуть придбати найкращі товари і скористатися послугами в таких популярних брендах, як WOG, Allo, Concert.ua, Monoson, PlanetaKino, MilaVitsa, Comfy, Walker, Lee Cooper, Mango, Zarina, Prostor, Фуршет та інших відомих торгових мереж. Сертифікати можуть бути номіналом від 100 до 5000 гривень. Використовувати сертифікат можливо протягом 500 днів після придбання, так що у одержувача сертифікату буде час, щоби подумати як його використати.