Класний HR має не просто проводити співбесіди з кандидатами та спілкуватись з працівниками. Він має більш глобальну задачу – забезпечити розвиток компанії завдяки високому професіоналізму працівників.

 

Однак, щоб наймати на роботу кращих – ви самі маєте бути одним з кращих. Вивчати останні тенденції ринку, спілкуватись з колегами по професії, підбирати найдієвіші методики пошуку кращих, вчитись та розвиватись тощо.

 

І тут – LinkedIn – ваш незмінний помічник. Права рука.

 

Кілька аргументів за цю соціальну мережу. В Linkedin орієнтовно 2 млн українців. Тут найімовірніше ми можемо очікувати зустріти спеціалістів, як правило із знанням англійської мови, а також керівників середньої та вищої ланки.

Тож, з одного боку, LinkedIn – сексуальний сплячий гігант. З іншого – майбутнє hr, яке вже потроху наступає. Тож виграє той, хто першим вскочить до поїзда!

 

Отож, чому саме LinkedIn?

 

Перше і, напевне, найголовніше для hr – пошук класних людей.

Так би мовити, головна біль управлінця персоналом. LinkedIn дійсно незмінна мережа в цьому аспекті. Профілі людей максимально адаптовані під презентацію кваліфікації, професійних навичок, сфери діяльності тощо.

По кожному кандидату є можливість перейти на профіль та переглянути – де навчався, досвід роботи, компетенції та скільки осіб їх підтвердило.

Пошук роботи і підбір працівників є одними з найцінніших можливостей LinkedIn. Все більше і більше компаній заохочують кандидатів влаштуватися на роботу через LinkedIn, через високу довіру до соціальної мережі і простоту у використанні.

 

97% працедавців в США користуються linkedin.com для підбору персоналу. 19-30%, за різними даними, працедавців в Україні користуються linkedin.com, як ресурсом для пошуку кандидатів. Поле – не пахане)

 

Як роботодавець, ви можете запропонувати доступну роботу в LinkedIn. Після публікації ці робочі місця не тільки відображаються в результатах пошуку, а й у вкладці “Кар’єра” на сторінці вашої компанії. І паралельно, дивитись, скільки з поданих на вакансію кандидатів відповідають вашим вимогам (не витрачаючи час на аналіз профілів або ж резюме).

Мережа аналізує профілі кандидатів. Якщо ж людина полінувалась заповнити профіль, можна допустити, що не так вже й хотілось їй цю роботу. І тоді вже питання до вас – чи потрібен вам такий кандидат, що навіть профілю не заповнив якісно, щоб податись на вакансію та класно презентувати себе?!

 

 

Також є можливість “знайти талант” на LinkedIn, але ви повинні перейти на абонентський план за додаткову плату, необхідний для пошуку потенційних співробітників.

Проте, це дійсно вартує. Замість того, щоб витрачати ресурси та час на сайтах пошуку роботи (на жаль, далеко не всі з яких приносять бажаний результат), в LinkedIn віддача буде.

Найперше, тому що це мережа не для всіх. Так би мовити, шарлатанам буде, принаймні, лінь заповнювати профіль, щоб він був належного рівня.

Детальніше, які пакети є на LinkedIn та який найкраще обрати саме вам – будемо розбиратись 7 лютого на вебінарі по LinkedIn. А ще, безумовно, говоритимемо про те як класно налаштувати свій аккаунт – як hr та сторінку компанії, щоб кращі кандидати прийшли до вас, а не пішли працювати до конкурента.

 

 

Друге, навчання та розвиток.

У LinkedIn є дуже приємна та цікава опція додатків. Наприклад, LinkedIn Learning. Там є величезна кількість курсів, які можна прослуховувати онлайн вдома, їдучи на роботу чи відпочиваючи на пляжі:)

 

 

І, до речі, LinkedIn доступний в даний час на 17 мовах і залишається впливовою мережею по усьому світу. Тож не лише англійською єдиною. Так можна і якусь мову підівчити)

А ще є Slide Share для обміну презентаціями та багато іншого.

 

Третє, LinkedIn допомагає бути мобільним.

Так, наприклад, після зустрічі з кимось, ви можете надіслати цій людині посилання на ваш профіль по електронній пошті, щоб він чи вона змогли зв’язатися з вами пізніше – візитні картки більше не потрібні. Або шукайте людину за допомогою мобільного додатка LinkedIn і додавайте її в якості контакту.

Ви також можете завантажити контакти LinkedIn на адресну книгу вашого смартфона для подальшого з’єднання.

 

Четверте, професійний нетворкінг не виходячи з дому.

В LinkedIn, як і в інших соціальних мережах, є можливість об’єднуватись в групи. Проте, на відміну від того ж Facebook – учасники цих груп дійсно професійно відфільтровані. Люди групуються по інтересам, проблемам, котрі наразі вирішують тощо.

З понад 1,3 мільйона груп на вибір, ви, ймовірно, знайдете декілька, які відповідатимуть вашій сфері діяльності та вашим інтересам. Майте на увазі, що багато груп вимагають перевірки автентичності перш ніж адміністратор дозволить вам приєднатися.

Тим не менш, майже третина з груп не вимагають реєстрації, і позначені як “відкриті”.

 

П’яте, широке коло друзів, а значить рекомендацій та нових можливостей.

На відміну від того ж Facebook, в LinkedIn є значно більша кількість друзів, яких можна мати. Більше 30 тис першого порядку! Тільки уявити!

А якщо у вас в друзях хоча б 3 тис, можна розраховувати на рекомендації та відгуки цільових кандидатів на певну вакансію. Їх може не бути багато, але навіть одного якісного кандидата може бути достатньо для закриття вакансії.

Нереальна можливість спілкуватись, вивчати та навчатись!

Незважаючи на купу переваг, дійсно, можуть бути аргументи, що LinkedIn – достатньо дорога мережа, якраз для американських компаній. Зауваження влучне, але не зовсім. Так, платні аккаунти дійсно дорогі, так само як і реклама в LinkedIn.

 

Вартість мінімальної реклам може складати 15 дол/день, мінімальний платний аккаунт – 42 дол/ місяць. Проте, це дійсно того вартує. Обираючи LinkedIn вам не доведеться ходити місяцями навкури однієї вакансії, адже нереально знайти адекватну людину.

 

Зараз вже все реально… з LinkedIn! Просто ефективні люди навчились відсіювати непотрібну інформацію і давно не витрачають час на сайти пошуку роботи. А займаються оптимізацією та саморозвиткою, тусують в сучасних соціальних мережах. І LinkedIn одна з них!

 

Тож час і hr осучаснюватись. Хочеш бути трендсетером своєї сфери? Переходь в LinkedIn!

 

А як цю мережу використовувати правильно та ефективно hr-у, ми розкажемо на безкоштовному вебінарі по LinkedIn 7 лютого. Реєструйся вже!